צילום וידאו לחתונה

ליווי צמוד החל משלבי התכנון ועד אחרון האורחים

אני כאן לשירותכם

מלאו את הטופס או התקשרו

איך תופסים את הרגעים המרגשים בחתונה? צלם וידאו לחתונה

זיכרון של רגע לנצח

חתונה היא כנראה האירוע המרגש ביותר או אחד מהם אשר יתרחש בחייכם. מכיוון שכך, תרצו, קרוב לוודאי, להנות גם מצילומי וידאו אשר יבטאו את אותה מחויבות, התלהבות, אהבה, אותנטיות ויצירתיות שהרגשתם אתם בעת האירוע עצמו.

 

צלם וידאו לחתונה ישאף להנציח את הזיכרונות של יום מאושר זה בו אתם חוגגים את אהבתכם בנוכחות יקיריכם. לכן בין אם אתם מתכננים חתונה גדולה, מעוטת אורחים, בתוך אולם או בכלל במקום אחר, אנו מאמינים שבחירת צלם וידאו לחתונה היא אחת המשימות החשובות ביותר בתכנון החתונה כולה.

צילום וידאו לאירועים, בעיקר לחתונות, היה תמיד פופולארי וכנראה גם ימשיך להיות כך. סרט הוידאו המצולם, מעניק לתמונות יום החתונה תחושה רומנטית יותר ומהווה עוד זיכרון מתוק שנשמר. למעשה, דווקא בעידן הרשתות החברתיות והדימויים הזוהרים והמרגשים הקיימים בכל מקום, כל הזוגות מעוניינים ורוצים להרגיש שהחתונה שלהם היא למעשה סרט הוליוודי- סרט חייכם.  

ליווי צמוד החל משלבי התכנון ועד אחרון האורחים

כאשר חושבים איך מנציחים את כל אותם אירועים, קטנים כגדולים, לכל אורך היום המאושר, התשובה נמצאת כמובן בעובדה שאותו צלם וידאו לחתונה ילווה באופן אישי וצמוד את הזוג לכל אורך היום- דקה אחר דקה. אל תדאגו לגבי אורך הסרט או ריבוי התמונות שעלולות להיעשות בעקבות ליווי כה צמוד, מכיוון שבסופו של דבר תוכלו להינות מקליפ היי לייט משגע שיוכל לסכם את האירוע כולו.

שלב התכנונים וההכנות לחתונה, הינו שלב מקסים, אשר צלמי וידאו לחתונה לפעמים שוכחים ממנו. בשלב זה, תוכלו לראות את ההתרגשות הרבה של הזוג והמלווים, וכאשר רגעים ממנו מזוקקים לכדי מספר תמונות ומספר פריימים בוידאו, הוא יוכל להזכיר לכם לעד את סיפור אהבתכם הראשוני.

צלם וידאו לכל אורך החתונה

החתונה כולה, מורכבת ממספר שלבים המחייבים צלם וידאו לחתונה לשים לב לכל אחד מהם. הצילומים ייעשו בעת קבלת הפנים, לרבות תיעוד אווירה וקבלת פנים, האוכל, האורחים וההתרגשות הקיימת בשלב זה. לאחר מכן, ברגע השיא של החופה, תוכלו להינות מקליפ חופה מקוצר עם אותם רגעים חמים ואינטימיים הנחווים ברגעים אלה. 

הצלם ילווה כמובן גם את שלב הריקודים, אשר מהווה לרוב, את מרביתו של הערב. תמונות אלו יוכלו לספר את סיפור החתונה עצמה, כך שתוכלו לשחזר את הרגעים השמחים כאשר הלחץ ירד ונשארה ההנאה מהאירוע עצמו.  דילוג או חוסר תשומת לב באחד מהשלבים החשובים הללו, ייפגמו בסופו של דבר גם בסיפור המסופר באמצעות התמונות והוידאו המסכם. לכן, ישנה חשיבות למצוא צלם וידאו לחתונה, אשר מתמחה, מבין ומודע לחשיבות הליווי בכל אותם אירועים, שלבים ומצבים אותם אתם חווים במלוא עוצמתם במהלך החתונה.

מה כלול?

  • חבילת Video לחתונה
  • ליווי אישי מלא ביום האירוע החל מההכנות ועד אחרון האורחים
  • קליפ היי לייט משגע של כל יום האירוע
  • תיעוד אווירה וקבלת פנים
  • קליפ חופה מקוצר עם הרגעים החמים והאותנטיים
  • צילום מרחבת הריקודים
  • קליפ סיום

 

גולת הכותרת- קליפ היי לייט משגע של כל יום האירוע

גולת הכותרת של צילום החתונה ושל הזיכרון שבסופו של דבר ייחקק אצלכם, הוא אותו קליפ היי לייט. כיום, אין כבר צורך לראות וידאו באורך מלא של החתונה כולה, כמו שהיה נהוג בעבר וארך שעות רבות. קליפ היי לייט, אשר נעשה ונערך בהתאם לאופי החתונה והזוג, הינו אותו קליפ, אשר תוכלו להראות לכל החברים, המשפחה, והכי חשוב להינות ממנו בעצמכם שוב ושוב.  

צילומי וידאו שעשינו

© כל הזכויות שמורות ל JoseFILM
WhatsApp
היי, כאן אושר, אני זמין לרשותך לכל שאלה